Huggadocia Mist Halka Sling
Huggadocia Mist Halka Sling
Huggadocia Mist Halka Sling
Huggadocia Mist Halka Sling
Huggadocia Mist Halka Sling

Huggadocia Mist Halka Sling

Marka : huggyberry
Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)

%100 Organik Pamuk

244 g/m²

Max. 15 kg

Halka Sling kolay ve hızlı bir bebek giyme gerecidir. Kolay bir şekilde bebeğinizi kucaklamak için bir halka sling idealdir.

Yenidoğandan itibaren bebeğinizi halka sling ile taşıyabilirsiniz.

 

Jakarlı dikişi ile son derece sağlam ve dayanıklı olup, aynı zamanda çantanıza atıp çıkabileceğiniz hafiflikte ve ebattadır. İstediğiniz de kolayca takıp bebeğinizi taşıyabilir; istediğiniz de çıkarıp tekrar çantanıza atabilirsiniz.

 

Omzu'gathered' yani büzgülüdür. Bu model ile halka slinginizi taktığınızda bebeğin oturağını yaptıktan sonra halkalardan artan kumaştan çektirerek kumaşın ideal gerginliğini yakalayabilirsiniz. Omuzdaki kumaşı yayarak sırtınıza ve omzuna baskı yapmasını engeller, bebeğin ağırlığını vücudunuza eşit bir şekilde yayabilirsiniz.

Halka slingler genelde vücudunuzun önünde ya da kalçadabebek taşımak için kullanılır. Kısa süreli taşımalar ve pratik bir taşıyıcı ihtiyacı duyduğunuz anlar için mükemmel bir tercihtir.

 

 

YIKAMA TALİMATI: Huggyberry ürünleri aksi belirtilmedikçe elde ya da elde yıkama programlarında 30°C derecede yıkanır. Kurutma makinesinde kurutmanız tavsiye edilmez; ürünün ömrünü azaltabilir. Her yıkamadan sonra ütülemenizi tavsiye ederiz; böylelikle yumuşatabilirsiniz.