10 yıl boyunca kurumsal hayatın içerisinde bulunduktan sonra çoğu anne gibi mükemmel bir ev-iş-yaşam dengesi bulma mücadelesiyle karşı karşıya kaldığımı fark ettim ve tüm ebeveynler gibi ben de hayatıma giren o minik muhteşem şey sonrasında dünyaya çok farklı gözle bakmaya başladım. Bebevien’in hikayesi de tam da bu zamanda oluşmaya başladı.

 

Bebevien olarak ben ve  bu yolda bana eşlik eden yol arkadaşlarım her çocuğun kendine özel bir özelliği ve tarzı olduğunu biliyor, bu tarzı ifade etmekten daha heyacanlı bir yol bulamıyoruz.  Ürünleri tasarlarken, üretirken ve seçerken gönül rahatlığıyla en değerlimiz olan  çocuklarımız için kullanabileceğimiz sağlıklı ve kaliteli ürünler olmasına, bunun yanında şıklıktan ve tabi ki eğlenceden taviz vermemesine  özen gösteriyoruz.

 

Neler mi var? Annelerin ellerinde dokunan organik sevimli oyun arkadaşlarımız, eğlenceli puflarımız, gülümseten mühürlerimiz, miniklerimizin odasına renk katacak yastıklarımız… Daha niceleriyle eğlenceli, renkli ve neredeyse büyülü tasarımlar seçiyoruz - tasarımdan ödün vermeksizin miniklerimize maksimum konfor sunmaya odaklanıyoruz.

 

Her minik müşteri, bebevien.com’dan alışveriş yapan her ebeveyn ailemizin bir parçası haline geliyor. Attığımız her adımda ailemiz olan sizlerle birlikte ilerlemeyi ve değer verdiğimiz bu topluluğu genişletmeyi umuyoruz.

 

Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu, keyifli alışverişler dileriz.

 

Sevgilerimle