Kampanya adı:www.bebevien.com’dan GarantiPay ile yapacağınız alışverişlerinizde anında %15 indirim! 
 
Kampanya Detayları:
 
  • Kampanya 01-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bebevien.com adresinden GarantiPay ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 
  • GarantiPay ile bebevien.com’dan yapılan alışverişlerde anında %15 indirim fırsatı sunulacaktır.
 
  • %15 indirim kampanyasından faydalanabilmeniz için ödeme seçenekleri sekmesinden“GarantiPay” ödeme seçeneği seçilmeli ve ödemelerin GarantiPay ile  yapılması gerekmektedir
 
  • Kampanya süresince bir müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. 
 
  • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 
  • Garanti Bankası ve Bebevien.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Garanti Pay ile ödeme yapmak için:
 
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışverişinizi bebevien.com ’da oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’ i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’ tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.