Marble Terra Bebek Beden Kanguru

Marble Terra Bebek Beden Kanguru

Marka : huggyberry
Fiyat : ₺639,00(KDV Dahil)

%100 Organik Pamuk

244 g/m²

Max. 15 kg

Bebek Beden Kangurular hem bacak arası hem de panel boyu ayarlanabilen, yenidoğandan itibaren kullanabileceğiniz ergonomik kangurulardır. Yumuşacık dokuma wrap sling kumaşlarından üretilen bu ayarlanabilir ergonomik taşıyıcılar, %100 yerli dokuması ve imalatıdır. Ayarlanabilir olma özelliği ile Türkiye'de üretilen yerli kangurular arasında bir ilk olması ayrıca gurur kaynağımızdır.

İngilizce'de "Full buckle" da denen, Türkçe'de kanguru olarak bilinen, tamamen tokalı bağlantı özelliği ile bebek taşıma gereçleri arasında en pratik olan modeldir. Bu özelliğiyle babaların göz bebeğidir :)

Bel kemeri kayışları ve kol askılarındaki kayışların uzunluğu her beden tipindeki ebeveynin rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak ayarlanmıştır. Ayrıca hem kol askılarındaki hem de bel kemerindeki dolgu malzemesinin kalınlığı ve sertliği ile hem sizden bebeğin ağırlığını alan, hem de size baskı yapmayan bir özelliktedir.

Dokuma kumaşları %100 organik pamuk iplikleriyle jakarlı olarak dokunmuş, hem yumuşacık hem de tutuşu ile sağlam bir dokunuşa sahiptir.

Panel genişliğini ve uzunluğunu bebeğinizin bacak aralığına ve boyuna göre ayarlanabileceğinden yenidoğandan itibaren yaklaşık 1,5 yaşına adar güvenle kullanılabilir.

 Panel Uzunluk Ayarı: Kangurunun her iki yanından gelen ipleri, hemen kumaş kol askılarının altından uzana sabit ip ile bağlayarak, bebeğinizin rahat edeceği uzunlukta ayarlayabilirsiniz.  En uzun panel boyu 34 cm; en kısa boyu ise 24 cm'dir.

Bacak Arası Ayarı: Kangurunun bel kemerinin hemen üstünde, panelin her iki yanını sıkarak ayar yapabileceğiniz ipler bulunmaktadır. Bebeğinizin bacak arası ölçüsüne göre bu ipleri sıkarak ve bağlayarak gereken ayarı yapmalısınız. Bacak arasını ayarladıktan sonra kumaşın bel kemerini büzmemesi için, bel kemerindeki cırt cırtları kullanarak gerektiği kadar panelin genişliğini daraltmalısınız. En geniş bacak arası uzunluğu 39 cm; en dar hali ise 17 cm'dir.

 Henüz kendi kendine oturamayan bir bebeği giyecekseniz, kol askılarını sırt panelinde bulunan tokalardan bel kemerine yakın olana takmalısınız.

Yıkama Talimatı: Aksi belirtilmedikçe elde ya da elde yıkama programlarında 30°C derecede yıkanır. Makinede yıkanacaksa ürünü bir yastık kılıfında yıkamanız hem makinanızın hem de kangurunuzun güvenliği için tavsiye edilir.  Kurutma makinesinde kurutmanız tavsiye edilmez; ürünün ömrünü azaltabilir. Her yıkamadan sonra ütülemenizi tavsiye ederiz; böylelikle yumuşatabilirsiniz. Asarak kurutabilirsiniz